İlhan Ören

Kurucu

1983 doğumlu, Marmara Üniversitesi “Elektrik –Elektronik” ve Anadolu Üniversitesi “ İşletme Fakültesi” mezunu. Yaşayarak Öğrenme Programları Uzmanı, Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Afet Öncesi Hazırlık Eğitmeni.

Sertifikalı arama – kurtarma ve ilkyardım uzmanı. Dağcılık, yelken, kaya tırmanışı, 2* scuba, yüksekte çalışma, dağ-tur bisikleti, 4×4, navigasyon, kayak, snowboard, doğa fotoğrafçılığı ve macera yarışları konularında uzmanlığı ve eğitmenlik tecrübesi bulunmaktadır.

1989 doğumlu, Yıldız Teknik Üniversitesi “İktisat” lisans bölümü, Padova, KU Leuven ve Paris 1 Panthéon-Sorbonne Üniversiteleri “Sürdürülebilir Bölgesel Kalkınma EMJMD” yüksek lisans mezunu.

“Slackline Türkiye” spor topluluğu kurucu üyesi ve “Turkish Highline Carnival” uluslararası slackline festivali organizatörü.

Yaşayarak Öğrenme Programları, Kurumsal Sürdürülebilirlik, dağcılık, kaya tırmanışı, slackline, highline, iple erişim, dağ-tur bisikleti ve macera yarışları konularında uzmanlığı ve eğitmenlik tecrübesi bulunmaktadır.

Nuri Kayserilioğlu

Koordinatör

Kağan Aybudak

Kolaylaştırıcı

1979 doğumlu, Bilgi Üniversitesi “Medya & İletişim Sistemleri” mezunu. Yıldız Teknik Üniversitesi “Ana Sanat” yüksek lisans programı ve Bilgi Üniversitesi “MBA” yüksek lisans programına devam etti.

Çeşitli yerli ve yabancı belgesellerde yapımcılık, radyo programcılığı, seyahat dergilerinde yazarlık ve fotoğrafçılık yaptı. Yelken, dağcılık, kaya tırmanışı ve snowboard alanlarında uzmanlığı ve eğitmenlik tecrübesi bulunmaktadır. “Yelkenli tekneyle İngiltere etrafını dönmüş ve Atlantik Okyanusu geçişi yapmıştır. Aynı zamanda RYA Yachtmaster Offshore sertifikası olan bir ticari yat kaptanıdır. Yelken eğitmenliğine ve Cografika Ajans’ta yayın yönetmenliğine devam etmektedir.

1983 doğumlu, Marmara Üniversitesi “Elektrik –Elektronik” mezunu.

Yelken Milli Sporcusu, Yaşayarak Öğrenme Programları Uzmanı, Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Afet Öncesi Hazırlık Eğitmeni.

Sertifikalı arama – kurtarma ve ilkyardım uzmanı. Dağcılık, yelken, kaya tırmanışı, 1* scuba, yüksekte çalışma, 4×4, navigasyon, snowboard, doğa fotoğrafçılığı konularında uzmanlığı ve eğitmenlik tecrübesi bulunmaktadır.

Caner Özkan

Ekip Lideri